Atbalstītāji

Sadarbības partneri: 

Ieroisinājumi / komentari par jauno mājaslapu

Ieroisinājumi / komentari par jauno mājaslapu

Atbildēt admin » 18 Septembris 2009 14:46

Gaidam priekšlikumus, idejas un komentārus sakarā ar apPasaules jauno mājaslapu...
Lietotāja avatars
admin
Site Admin

Ziņojumi: 6
Reģistrēts: 24 Jūlijs 2009 21:13
Dzīvesvieta: Rīga

Re: Ieroisinājumi / komentari par jauno mājaslapu

Atbildēt jdaube » 28 Septembris 2009 10:48

Ieteikums, ja lapa atceras lietotājus, tad varbūt jau to atverot vaļa, augšā var nerādīt "Login", bet jau lietotajvārdu
jdaube

Ziņojumi: 2
Reģistrēts: 27 Septembris 2009 13:18

Atbildēt raitis » 28 Septembris 2009 11:48

jdaube rakstīja:Ieteikums, ja lapa atceras lietotājus, tad varbūt jau to atverot vaļa, augšā var nerādīt "Login", bet jau lietotajvārdu

kāda īpaša nepieciešamība, lai tiktu rādīts lietotāju vārds?
rr
Lietotāja avatars
raitis

Ziņojumi: 9
Reģistrēts: 17 Augusts 2009 17:09

Atbildēt jdaube » 28 Septembris 2009 17:56

principā nekāda - vienkārši uzreizi ir vēlme logoties.
jdaube

Reģistrēts: 27 Septembris 2009 13:18

Atbildēt Raivis » 29 Septembris 2009 14:42

Sveiks, Raiča! Vai ir kāds progress jautājumā par tulkošanu? Proti, ir pietiekoši sarežģīti saprast kas un kā ar elementārām lietām, jo gan man, gan arī lielai daļai no ikdienas lietotājiem (tajā skaitā kluba biedriem) ir gana sveši visi tie termini - Board index, post a replay, CMS, submit utt. Saprotu, ka ar parasto metodi - klikšķināt un tad jau redzēs kas un kā, var daudz ko izdarīt, tomēr tas nerada vēlmi atkārtoti apmeklēt mūs mājas lapu. Raivis
Raivis

Ziņojumi: 8
Reģistrēts: 21 Septembris 2009 11:36

Atbildēt Raivis » 29 Septembris 2009 14:50

Raiča! Kalendārs ir baigi OK! Gan kopējā sadaļa lapas kreisajā malā, gan arī augšā labajā stūrī. Man tik tiešām patīk, SUPER! Raivis
Raivis

Ziņojumi: 8
Reģistrēts: 21 Septembris 2009 11:36

Atbildēt raitis » 29 Septembris 2009 15:02

Raivis rakstīja:Sveiks, Raiča! Vai ir kāds progress jautājumā par tulkošanu? Proti, ir pietiekoši sarežģīti saprast kas un kā ar elementārām lietām, jo gan man, gan arī lielai daļai no ikdienas lietotājiem (tajā skaitā kluba biedriem) ir gana sveši visi tie termini - Board index, post a replay, CMS, submit utt. Saprotu, ka ar parasto metodi - klikšķināt un tad jau redzēs kas un kā, var daudz ko izdarīt, tomēr tas nerada vēlmi atkārtoti apmeklēt mūs mājas lapu. Raivis

sveiks,
tulkošana ir vel aktuāls jautājums. tiklīdz atbrīvošos no ikdienas darbiem pieķeršos pie tā. bet lieta ir tāda, ja iztulkos latviski, tad pārējās valodās viss arī būs latviski. pašlaik domāju ka varbūt labāk ir atstāt angliski, jo tā ir universālāk. par lietošanu domāju, ka visu var iemācīties, un ar laiku aizies. tas tāpat kā ar datoru, bet ar laiku cilvēki iemācās. pie tam šis foruma standarts ir viss populārākais.

rr
rr
Lietotāja avatars
raitis

Atbildēt raitis » 29 Septembris 2009 15:03

Raivis rakstīja:Raiča! Kalendārs ir baigi OK! Gan kopējā sadaļa lapas kreisajā malā, gan arī augšā labajā stūrī. Man tik tiešām patīk, SUPER! Raivis

prieks dzirdēt. paldies :)
rr
Lietotāja avatars
raitis

Atbildēt martins » 16 Oktobris 2009 08:56

Kaut kā prasās RSS šajā pasākumā... tā kā jauna info parādās reti, tad labprāt vēlētos par jaunumiem vai atsevišķām diskusijas sadaļām saņemt RSS feedu. Varbūt kaut kāda parakstīšanās iespēja te ir... ja ir tad būtu labi uzzināt kāda... paldies!
martins

Reģistrēts: 24 Septembris 2009 09:05

Atbildēt raitis » 16 Oktobris 2009 14:37

martins rakstīja:Kaut kā prasās RSS šajā pasākumā... tā kā jauna info parādās reti, tad labprāt vēlētos par jaunumiem vai atsevišķām diskusijas sadaļām saņemt RSS feedu. Varbūt kaut kāda parakstīšanās iespēja te ir... ja ir tad būtu labi uzzināt kāda... paldies!

RSS jau programejās. Būs poga www adresses rindā. Uzspiežot varēs pieteikties JAUNUMIEM :)
rr
Lietotāja avatars
raitis

Atbildēt mopeds » 09 Jūlijs 2015 08:24

Čau!
Mājas lapa vairs nav jauna, bet visas vecās kļūdas nav izlabotas..
Agnese saka ka maz iepriekš peteikušies.. Bet esat paši mēģinājuši pieteikt caur savu lapu komandu vai jaunu lietotāju?? Iesaku to izdarīt neitrālai personai, kas šo lapu redz pirmo reizi..
1.Piesakot jaunu dalībnieku pie saraksta LV valsts vietā pēc apstiprināšanas ierakstās LT.. (Arī pēc Ķesterciema rezultātu izdrukas visi dalībnieki bija no Lietuvas.. Sporta klubi arī bija samesti krustu šķērsu - es biju no LT bet no Paikuse kluba ??) Pēc tam valsti izlabot nevar jo profila labošanā tāda opcija nepastāv, bet pieteikuma nodaļā ir kļūda
2. dzimšanas gads ierakstās ar viena gada kļūdu. (Raksti 1973- sanāk 1974) Lai pieteikumā būtu pareizs gads, jāiet uz profila parametru izmaiņu un jāraksta 1972, tad būs pareizi.. :lol: Man dēļ šī fakta LaMSF bija domstarpības izņemot licenzi jo veterāniem (no 50 gadu vecuma) ir diferencēta licenzes maksa..
3. Kā ierakstīt dalībnieka starta numuru? :shock: Visiem piedāvā #32 utt. Man ir 141 jau no 2008 gada. Tādu # es pieteikumā ielikt nevaru..
4. Nestrādā poga likt par Kapteini. Apstiprinu reizes 5, eju skatīties izmaiņu nav.. Jau pagājušo gadu bija admin jāmeklē lai nomainītu Kapeiņa statusu komandas dalībniekam..
Komandas pieteikšana man paņēma vairāk par stundu laika . Ja man nebūtu brīvais laika sprīdis un ja es jau nebūtu pa šo mājas lapu regulāri racies 4 gadus es vienkārši ignorētu Appasaules pasākumu. Jo šādas parādes durvis Appasaules pasākumam dod tādu antireklāmu un viedokli, ka daudzi nemaz uz pašu pasākumu nemaz nemēģina atbraukt..
mopeds

Reģistrēts: 10 Marts 2011 07:35

Atbildēt mopeds » 09 Jūlijs 2015 08:56

p.s.
4. Nav sarakstā visi motoklubi.
5. Nevar ierakstīt citu motocikla marku/modeli , jo stundfighter klasē var galu galā ar ķīnas skūteru braukt..
mopeds

Reģistrēts: 10 Marts 2011 07:35

Atgriezties uz Par mājaslapu

Pašlaik forumā

Šo forumu pašlaik apskata: Nav reģistrētu lietotāju un viesis: 1