Atbalstītāji


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sadarbības partneri: 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA''ADVENDURO 2017'' DALĪBNIEKIEM!

   Paldies visiem, kuri pieteikuši savu dalību nu jau otrajā Advenduro pasākumā, kurš solās būt pārpilns piedzīvojumu, emociju un saturisku notikumu.
   Zemāk atradīsiet aktuālāko informāciju par pasākuma norisi un punktu skaitīšanas noteikumus, jo kā jau ierasts, balvas no motolietas.lv solās būt iespaidīgas. Kā arī pievienojam dažus ieteikumus, lai Jums kā dalībniekiem pasākums būtu vēl baudāmāks. 

 

IETEIKUMS!!!


   TET jeb Trans Euro Trail (http://www.transeurotrail.org) ir interneta vietne, kurā apkopoti maršruti lejupielādei no visas Eiropas lielajiem enduro motocikliem. Šos maršrutus ir sastādījuši un arī dabā reāli izmēģinājuši dažādi ar motobraukšanu saistīti cilvēki. Katru valsti pārstāv viens konkrēts maršruta veidotājs, kurš piedāvā savu izvēlēto ceļu izmēģināt arī citiem braucējiem. Latvijas maršrutu ir veidojis pieredzējušais pasaules apceļotājs Mārtiņš Sils, kurš ir arī viens no Advenduro pasākuma līdzautoriem. Tāpēc lielākā daļa orientēšanās pārbrauciena maršruta ved tieši pa TET trasi un mēs Jums piedāvājam iespēju tai sekot izmantojot savas GPS iekārtas. Viss, ko Jums nepieciešams izdarīt - ielādēt TET Latvijas maršruta karti un sekojot tai, meklēt pasākumā izsniegtajā papīra kartē atzīmētos kontrolpunktus. Finišā labākajam TET trases izbraucējam, kurš ierakstīto maršrutu spēs uzrādīt GPS iekārtā, Mārtiņš pasniegs speciālu veicināšanas balvu.  
TET Latvijas maršrutu iespējams lejupielādēt šeit: http://www.transeurotrail.org/latvia/

P.s. Šis ir ieteikums, nevis obligāta prasība un kontrolpunktus varēs atrast orientējoties arī tikai ar izdalīto karti.


Dienas kārtība:
10:00 – Brokastis viesnīcā TwoWheels
11:00 – Starts orientēšanās pārbraucienam ar starta uzdevumu
16:00 – Orientēšanās kontrollaika finišs Ķesterciemā viesu namā “Piejūras nams”
16:00 – Veiklības brauciens uz lēnbraukšanas principu 
16:30 – Atsildīšanās un fiziskās sagatavotības meistarklase ar Elizabeti Deičmani
16:30 – Pusdienas ar ugunskura zupu
17:30 – Iekārtošanās viesu namā
18:00 – Adventure Team Latvia stāsts par piedzīvojumiem motoekspedīcijā “Riga to Magadan 2017” 
19:00 – Orientēšanās pārbrauciena un veiklības brauciena uzvarētāju apbalvošana
19:30 – Vakariņas un kopīgas vakara izklaides, ar pirtī un kublā iešanu un nebeidzamiem vakara stāstiem


Papildus informācija: ņemiet līdzi pirts lietas, jo būs iespēja iet pirtī un kublā, vakariņas būs iespējams iepriekš pasūtīt par atsevišķu samaksu 5,00 eur apmērā. 
 
Iesakām!!!!  nodrošināties ar uzlādētu telefona bateriju un iespējams arī papildus ārējām baterijām, jo fotogrāfēšanai un filmēšanai ar telefonu kontrolpunktos būs izšķiroša nozīme. 
 

 
UZMANĪBU!!!
Piedāvājam iepriekš pasūtīt siltas vakariņas 5,00 eur apmērā. Ēdienkartē: cūkgaļas karbonāde, vārīti kartupeļi, salāti, mērce. Lūdzu, pasūtījumus veikt iepriekš uz e-pastu: 
agnese@2w.lv
Kā arī vakara gaitā uz vietas būs iespējams iegādāties izlejamo alu un nelielas uzkodas. Šeit noderēs skaidra naudiņa, jo bankomāts uz vietas nebūs pieejams. 

Advenduro 2017 nolikums: 
 1. Katram dalībniekam tiks skaitīts individuāli iegūtais rezultāts
 2. Orientēšanās pārbraucienā tiek apbalvoti 5 labākie rezultāti 
 3. Orientēšanās pārbrauciena rezultāts tiek aprēķināts saskaitot kontrolpunktos iegūtos punktus un pieskaitot veiklības braucienā iegūtos punktus
 4. Papildus veicināšanas balvas būs iespējams iegūt 3 labākajiem (lēnākajiem) rezultātiem veiklības braucienā
 5. Papildus veicināšanas balvu būs iespējams iegūt precīzākajam TET trases izbraucējam (vērtējums tiks aprēķināts, uzrādot brauciena maršruta ierakstu GPS ierīcē)
 6. Papildus veicināšanas balvu 40 l degvielas Dāvanu karti no ''Astarte Nafta'' būs iespējams iegūt labākajam reklāmas sauklim, kas nofilmēts punktā Nr. 9 un ievietots Astarte Nafta Facebook.com kontā  
 7. Kopumā katrā kontrolpunktā iesmējams iegūt maksimums 2 ieskaites punktus un distances beigās vēl katram braucējam 2 papildpunktus par veiklības braucienu:
 • 1 ieskaites punkts par katru pareizi atrastu un dotajā rakursā nofotogrāfētu kontrolpunktu 
 • 1 ieskaites punkts par kontrolpunktā izveidotu un savā Facebook.com kontā ievietotu video rullīti (10-20 sek. video ar jociņu, pantiņu, odu, teiksmu, haiku vai ko līdzīgu par šo vietu) ar tam pievienotiem četriem ‘’TAGIEM’' @Twowheels, @motolietas.lv @PiejurasNams, @apPasaule 
 • 1 papildus punkts par labāko (lēnāko) veiklības brauciena laiku no diviem mēģinājumiem, ko iespējams iegūt katram dalībniekam, kas vismaz vienu braucienu finišē neizstājoties. 
 • 1 papildus punkts par veiklības brauciena video rullīša ievietošanu savā Facebook.com kontā ar tam pievienotiem četriem ‘’TAGIEM’' @Twowheels, @motolietas.lv @PiejurasNams, @apPasaule   

 

IETEIKUMS!!!


    Pasākuma atbalstītājs "Astarte nafta" dāvina bezmaksas kafiju vai citu silto dzērienu katram Advenduro dalībniekam, kurš 7. oktobrī laika posmā no plkst. 11:00 līdz 16:00 ar motociklu ieradīsies DUS ''Astarte'' pie Kalnciema tilta uz Liepājas šosejas un nosauks paroli: ADVENDURO 2017! 
    Kā arī labākajam reklāmas saukļa autoram (Kontrolpunkts Nr. 9 - jānofilmē nelielu reklāmas saukli un jāievieto to ''Astarte Nafta'' Facebook.com kontā) dāvina 40 l degvielas Dāvanu karti! 

 

Dalībnieku saraksts: 

1 Gatis Graubiņš BMW R1200 GS
2 Uldis Kučerāns Aprilia SR Max 125
3 Agnis Liepiņš KTM Enduro 690 R
4 Gatis Vītiņš HONDA VFR 1200 X 
5 Linards Rudevičs BMW F800 GS
6 Andris Spure Triumph Explorer
7 Jānis Ozoliņš Suzuki DR BIG 750
8 Ronalds Zaumanis KTM 640Adventure
9 Kristaps Gribusts Honda  V 750
10 Normunds Valters Honda XL 700V
11 Edgars Vilcāns Honda CRF 1000
12 Ēriks Eglītis Suzuki DL 650
13 Uvis Ramats Honda Transalp 700
14 Viktors Išmakovs  
15 Vitālijs Seržans Suzuki XF 650 Freewind
16 Artūrs Sproģis YAMAHA XT 660R
17 Mareks Pētersons YAMAHA TDM 850
18 Vigo Lileiko BMW F 800 GS 
19 Arnis Blūmfelds BMW F 800 GS 
20 Atis Lazdiņš BMW F 800 GS A
21 Jānis Pāvels Tirkšķis Super 125
22 Aigars Zaļūksnis Dukati Multistrada 
23 Eduards Bura  
24  Aleksandrs Valdmanis Triumph Tiger 800 XC
25 Jānis Žēlastība KTM Adventure R 1190
26 Uģis Nikodemus KTM Adventure R 1190
27 Antons Ponomarenko  
28 Jurģis Liepa KTM 690
29 Rainis Pētersons Kawasaki Versys 650
30 Arnis Priedītis  Honda Cafe Duro 500
31 Ģirts Vilnis BMW F 800 GS 
32 Kārlis Tervits Yamaha XTZ SuperTenere
33 Nauris Sadausks Yamaha Tenere XT660Z
34 Guntis Pavezskis Kawasaki Versys 650
35 Ēriks Dzenītis BMW F 800 GS 
36 Jānis Boldāns BMW F 800 GS 
37 Mārtiņš Lucaus BMW F 800 GS 
38 Aigars Malins Suzuki V Storm 1000
39 Rihards Mednis Yamaha YZF R6 600

 

 

 

     Jau otro gadu pēc kārtas, klubs apPasaule un viesnīca TwoWheels sadarbībā ar motolietas.lv organizē izklaidējoši sportisku pasākumu ielas enduro motocikliem - Advenduro 2017! 

    Līdzīgi kā pagājušajā gadā sāksim ar foto orientēšanos maršrutā Rīga - Ķesterciems, pirms tam ieturot kopīgas brokastis viesnīcā TwoWheels (Rīga, Baložu iela 12). Šoreiz par brauciena galamērķi ir izvēlēts motociklistiem draudzīgais viesu nams Ķesterciemā "Piejūras Nams", kurš viesus uzņem ne tikai siltos un mājīgos numuriņos, bet priecē arī ar pirtiņu un āras kublu, tāpēc neraugoties uz vēlo rudens datumu, ceram uz veiksmīgu pasākuma norisi. Pēc finiša piedāvāsim dalībniekiem iespēju piedalīties meistarklasēs, kuras vadīs savas jomas speciālisti un sniegs moto braucējiem noderīgu informāciju par dažādām ar ceļošanu saistītām tēmām. 

   Un protams, neatņemama pasākuma sastāvdaļa būs ugunskura zupa, ceļojumu un piedzīvojumu stāsti un kustīgās bildes, kā arī tiks pasniegtas balvas veiksmīgākajiem orientieristiem no motolietas.lv!  

Dalībnieku saraksts:  


Papildus informācija: ņemiet līdzi pirts lietas, jo būs iespēja iet pirtī un kublā, vakariņas būs iespējams iepriekš pasūtīt par atsevišķu samaksu 5,00 eur apmērā. 

 
DATUMS: 07.10.2017.

MARŠRUTS: Rīga - Ķesterciems 
DISTANCE: ap 120 km
REĢISTRĒŠANĀS: aizpildot pieteikuma anketu un atsūtot to uz 
agnese@2w.lv 
 
NAKŠŅOŠANA: viesu namā "Piejūras nams" numuriņu rezervācija: piejurasnams@gmail.com
vai +37129456073 vai drosmīgākajiem līdzpaņemto telšu pilsētiņā.
 
 

PROGRAMMĀ: 

 - Kopīgas brokastis viesnīcā TwoWheels
 - Foto orientēšanās pārbrauciens ar speciālajiem uzdevumiem no Rīgas līdz Ķesterciemam
Fizioterapeita meistarklase, kuras laikā profesionāls fizioterapeits pastāstīs, kā sevi labāk sagatavot ilgstošai braukšanai ar motociklu un kā sev palīdzēt nelielu traumu un sastiepumu gadījumā. 
 - Veiklības brauciens - kura laikā interesentiem būs iespējams pierādīt un pārbaudīt savas spējas un prasmes šķēršļu apbraukšanā un lēnbraukšanā. 
Adventure Team Latvia - stāsts par piedzīvojumiem motoekspedīcijā “Riga to Magadan 2017” 
 - Kopīgas vakariņas ar ugunskura zupu, pirtī un kublā iešanu, kā arī piedzīvojumu stāstu klausīšanos un filmu skatīšanos. 
 - Veiksmīgāko orientēšanās dalībnieku apbalvošanaPar balvām arī šoreiz būs parūpējies pasākuma ģenerālatbalstītājs: motolietas.lv
 
 
 
DALĪBAS MAKSA: 25.00 eur no motocikla piesakoties līdz 29.09.17., pēc tam 35.00 eur. 
Dalības maksu iespējams pārskaitīt uz apPasaules bankas kontu: Biedrība "Moto piedzīvojumu klubs apPasaule" Reģistrācijas numurs: 40008125198, Swedbanka, LV97HABA0551020272338. 
 
Papildus jautājumi: agnese@2w.lv vai +37126491184