Atbalstītāji


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sadarbības partneri: 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

23. oktobrī Lietuvas pilsētā Pabradē norisinājās Enduro Rallija otrais posms!

Publicējam Lietuvas un Latvijas posmu kopvērtējuma rezultātus. Apsveicam uzvarētājus, īpaši tās Latvijas sportistu komandas, kuras izcīnījušas sezonas kopvērtējumā godalgotās vietas. Hard Enduro klasē komanda "Puslitrs ar Jurīti" Pēteris Sliede un Juris Deičmanis un Soft Enduro klasē komandu ''SKAŠ'' Sergejs Kins un Andrejs Šeins.  

Hard Enduro klase:

Soft Enduro klase: 

Sports Quads klase: 

ATV Quads klase: 

 

 23. septembrī Lietuvas pilsētā Pabradē notika Enduro Rallija 2. posms, kurā daždās klasēs startēja arī gandrīz 30 Latvijas sportisti!


Jau šobrīd iespējams reģistrēties sacensībām. Un šoreiz visus interesentus un braukt gribētājus uz spēku sacensību trasē, ielūdz Lietuvas organizatori un personīgi - 
Paulius Albertavicius: "Great Enduro rally fans remember well the main emotions of competition: beautiful fall nature, excitement and of course the old good friends, standing at the same starting line. This is a great off-road fest for enduro and ATV community. More then 300 participants.

Kontaktinformācija: 
Paulius Albertavicius
Trakai-Vievis
Mob.tel. 8 616 21788
El.paštas: paulius@endurolithuania.com
Facebook: Enduro Lithuania
www.endurolithuania.com



  Atgādinām - Enduro Rallijs - ir motosporta veids, kur komandai, kas sastāv no diviem cilvēkiem (Tūristu klasē iespējami arī vairāki dalībnieki), jābrauc pa GPS iekārtā iezīmētu maršrutu, jāsacenšas speciālajos testos uz ātrumu un jāveic citi dažādas sarežģītības speciālie testi un uzdevumi.
  Sportisti, kas piedalījušies arī pirmajā posmā, kurš norisinājās 10. jūnijā Zantē, sezonas griezumā cīnās par gada kopvērtējuma uzvarētāju titulu savā klasē. Attiecīgi sportistiem, kuri jau vienu posmu ir viksmīgi finišējuši ir visas iespējas uzrādīt lielisku rezultātu arī sezonas kopvērtējumā un tikt apbalvotiem ar kopvērtējuma medaļām. 

Arī šajās sacensībās būs iespējams startēt 5 dažādās klasēs: 
Hard Enduro  un ATV Quads - Augstākas sarežģītības distance ar vairākiem speciālajiem testiem, veicama ar sporta motociklu vai pilnpiedziņas kvadraciklu. Tehniski sarežģītu un fiziski grūtu šķēršļu pārvarēšana – smiltis, dubļi, izcirtumi, grāvji
Soft Enduro un Sport Quads – vidējas sarežģītības distance ar vairākiem speciālajiem testiem veicama ar ielas enduro motociklu (virs 130kg) vai kvadraciklu ar aizmugurējo riteņu piedziņu. 

Tūristu klase – vienkāršota distance, kuru var veikt bez lielas pieredzes motosportā ar mototehniku, kas piemērota braukšanai pa cietu segumu – grants ceļiem, stigām un takām. 

DATUMS: 23.09.2017.
 
VIETA: Pabrade, Lietuva (Central Military Ground in Pabrade, Svencionys district)
DISTANCE: līdz 100 km
TRASE: 99% meža un grants ceļi
 
PIETEIKŠANĀS: aizpildot PIETEIKUMA ANKETU un atsūtot to uz agnese@2w.lv 
 
PLAŠĀKA INFORMĀCIJA ENG/LT VALODĀS: ŠEIT>>>>>
INFORMĀCIJA UN PIETEIKŠANĀS LV VALODĀ: apPasaules mājas lapā 
ŠEIT>>>>

DIENAS KĀRTĪBA:
10:00 – RALLY start
18:00 – RALLY finišs
19:00 - Fotogrāfiju vērtēšana
20:00 – Uzvarētāju apbalvošana
21:00 - Pasākuma noslēgums

DALĪBAS MAKSA: 
 (apmērs redzams nolikumā) iespējams pārskaitīt uz apPasaules bankas kontu: Biedrība "Moto piedzīvojumu klubs apPasaule" Reģistrācijas numurs: 40008125198, Swedbanka, LV97HABA0551020272338. 

NOLIKUMS: Enduro Rallija 2. posma Pabrade nolikums ENG valodā 

Enduro Rallija Lietuvas posmu atbalsta: