Atbalstītāji


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sadarbības partneri: 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Izbaudot vasaras atgriešanos Latvijā dubļu braucēji šajā nedēļas nogalē pulcējās CanAm Trophy Latvijas kausa trešā posma sacensībās Zantē. Šī bija jauna trase apļu seriāla plānā, bet jau ar senāku vēsturi enduro un motokrosa sacensību braucējiem. Trase bija ļoti interesanta un atšķirīga no ierastā ar interesantu reljefu. Tādēļ šoreiz kopējā starta vietā individuāls starts ar 30 sekunžu intervālu.

ATV sport kategorijā pirmo vietu pārliecinoši ieņēma Hendrik Laur no Igaunijas, kas uzvaras izcīnīja arī pirmajos divos posmos un ir pārliecinošs kopvērtējuma līderis. Otro vietu šoreiz ieņēma Daividas Rudokas no Lietuvas, kurš ieņem trešo vietu gada kopvērtējumā, bet trešais šoreiz Sandis Putniņš, kas gada kopvērtējumā saglabāja otro vietu.

Side by side arī šoreiz uz starta četri dalībnieki un arī trasē viss bez izmaiņām pirmā vieta Modris Krauklis un Valters Krauklis, otrie šoreiz jaunpienācēji šajā kategorijā , bet ne iesācēji dubļu braukšanā – Rolands Puravs un Roberts Stumps. Bet trešā vieta Antonam Brehovam un Denisam Boļšakovam. ATV Hobija klasē uzvara viesim no Lietuvas – Tomasam Adamonim, kas apsteidza Jāni Paeglīti, kuram tas bija pirmais goda pjedestāls. Trešajā vietā kopvērtējuma līderis Ģirts Apelis. Savukārt ATV hobijs 750 klasē uzvarētājs jau trešo posmu bez pārmaiņām Rolands Puravs, aiz sevis atstājot braucēju no Lietuvas Gedas Kalinauskas, bet trešais šoreiz Rugāju braucējs Jānis Burka.

CT1 kategorijā šoreiz neliels jaunievedums, jo otrais brauciens notika jau pa tumsu, starts vien 22:00, kas arī ieviesa interesantas korekcijas. Jau pirmajā braucienā apstiprinājās sen zināma dubļu braukšanas patiesība, “ka īsti vīri dziļumu nemēra”. Un trīs dalībnieki nespēja veikt pat vienu apli, bet vēl divi tika galā ar vienu. Jo ūdens šķērslis šoreiz bija ļoti viltīgs un neuzmanīgos vaļā nelaida. Savukārt Vadims Seleckis veica sešus apļus. Otrajā braucienā, trase tika atvieglota un Vadims Seleckis ar stūrmani Sanitu Selecku veica 13 apļus. Otrajā vietā Ernests Pūrakalns ar Dāvi Drubiņu. Sacensībās pārliecinoša uzvara Seleckiem, tik pat pārliecinoši otrajā vietā Ernests ar Dāvi, bet trešie šoreiz Andrejs Brehovs ar Vladimiru Loiku.

Nākamais CanAm Trophy posms jau 19-20 augusts Lejasciemā.