Atbalstītāji


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sadarbības partneri: 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Šodien, 12.jūlijā Rumānijā tradicionāli tika atklātas vienas no pasaules izaicinošākajām daudzdienu enduro sacensībām – Red Bull Romaniacs 2016. Pirmo reizi vēsturē tajā startē arī divi Latvijas pārstāvji, „apPasaules“ sportisti – Aivars Kukojs un Raitis Kalniņš. Klubs ziņo par sportistu pirmajiem panākumiem, vienam no viņiem iekļūstot prologa finālā.

Red Bull Romaniacs sacensības risināsies piecas dienas – no 12. līdz 16.jūlijam un tās pārvarēt apņēmušies divi Latvijas pārstāvji. Aizvadot sacensību, pirmo, atklājošo dienu, sportisti jau startējuši prologā jeb kvalifikācijas braucienā, ar motocikliem pārvarot dažādus ekstrēmus, sarežģītus un grūti paveicamus šķēršļus. Motokluba biedri, kas devušies līdzi atbalstīt abus ekstrēmo izjūtu cienītājus, ziņo: „Mūsu „apPasaules“ braucēji savā Bronzas klasē veiksmīgi un bez lieliem kritieniem šodien nobrauca pirmo braucienu – prologu. Turklāt Aivars Kukojs uzrādījis tik labu rezultāti, ka iekļuvis prologa finālā, kas norisināsies plkst.: 17:00. Lepojamies arī ar Raiti Kalniņu, kurš pašlaik veiksmīgi paveicis pirmo uzdevumu un gatavojas rītdienas startam.“ Prologa finālu plkst.: 17:00 būs iespējams vērot tiešraidē http://www.redbullromaniacs.com/mājas lapā.

Prologa finālā iekļūst tikai 35 labākie Zelta, Sudraba un Bronzas klašu pārstāvji, turklāt šis dienas rezultāti noteikt rītdienas starta kārtību – jo veiksmīgāks rezultāts šodien, jo labāka starta pozīcija rīt, kad sportisti uzsāks cīņu izaicinošajā Rumānijas dabā. Motokluba pārstāvji turpinās informēt par sacensību gaitu un latviešu sniegumu.

Vairāk informācijas par abiem sportistiem un Red Bull Romaniacs sacensībām ŠEIT un ŠEIT

 

Video no sacensību pirmās dienas: https://www.facebook.com/Appasaule