Atbalstītāji


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sadarbības partneri: 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Enduro Rallijs Tome 2016! 

   

 

 Starta vieta un pasākuma karte: 

 

JAUNUMI: 

Esam nopublicējuši TestGPX failu, lai sacensību dalībnieki var pamēģināt, kā viņiem sokas ar šāda tipa faila ielādi savos Navigatoros, telefonos vai kaut vai drukātu karšu sagatavošanai. Tātad - tieši šāda paša formāta fails tiks nodots sacensību dalībniekiem 13. maija plkst. 19:00, tikai saprotams, ka tajā, īstajā failā, iekšā būs citi un daudz vairāki (kopumā ap 35) kontrolpunkti un trase arī būs pavisam cita. Šis ir TESTA fails. Ja ir izdevies saprast, kā tādu ielādēt ierīcē, iesakām to pēc tam uzreiz izdzēst no ierīces, lai sacensību dienā dēļ tā nerodas pārpratumi! Atgādinām, ka izmantot šo testa failu treniņbraucieniem Tomes apkārnē ir stingri aizliegts. Sods par šī noteikuma neievērošanu - diskvalifikācija.

GPX TESTA FAILS LEJUPIELĀDĒJAMS ŠEIT>>>>>

 

Publicētas jaunākās nolikumu versijas! 

NOLIKUMI: 

 Enduro Rallija sacensību nolikums Tome 2016

 Enduro Rallija vispārējais nolikums 

Baltijas Enduro Rallija nolikums 2016

 

 

   Enduro Rallijs tas ir motosporta veids, kur komandai, kas sastāv no diviem cilvēkiem (Tūristu klasē iespējami arī vairāki dalībnieki), jābrauc pa GPS iekārtā iezīmētu maršrutu, jāsacenšas speciālajos testos uz ātrumu un jāveic citi dažādas sarežģītības speciālie testi un uzdevumi. 

     Lieliski jaunumi tieši Hard Enduro un ATV Quads klašu dalībniekiem! Šo divu klašu komandas cīnīsies par uzvaru absolūtajā kopvērtējumā, tas nozīmē, ka balvu fondā būs arī kas speciāli jums. Varam pačukstēt, ka absolūti labākā komanda savā īpašumā iegūs tiešām vērtīgu balvu, apmēram 300€ vērtībā. Tā būs mūsu atbalstītāja “Garmin”sarūpēta balva - Garmin eTrex Touch 35 navigators ( http://garmin.lv/lv/produkti/aktivai-atputai/etrex-touch/010-01325-12/ ), kas ir ideāli piemērots ikvienam, kuram patīk pavadīt laiku ārpus telpām. Tas ir kā radīts visiem, sākot no ikdienas velobraucēja un pārgājienu entuziasta līdz pat slēpņošanas iesācējam, kalnos kāpējam un moto piedzīvojumu meklētājam.

 

 

Sacensībās būs iespējams startēt 5 dažādās klasēs: 

 

Hard Enduro  un ATV Quads - Augstākas sarežģītības distance ar vairākiem speciālajiem testiem, veicama ar sporta motociklu vai pilnpiedziņas kvadraciklu. Tehniski sarežģītu un fiziski grūtu šķēršļu pārvarēšana – smiltis, dubļi, izcirtumi, grāvji u.c.

 

Soft Enduro un Sport Quads – vidējas sarežģītības distance ar vairākiem speciālajiem testiem veicama ar ielas enduro motociklu (virs 130kg) vai kvadraciklu ar aizmugurējo riteņu piedziņu. 

 

Tūristu klase – vienkāršota distance, kuru var veikt bez lielas pieredzes motosportā ar mototehniku, kas piemērota braukšanai pa cietu segumu – grants ceļiem, stigām un takām. 

 

DATUMS: 14.05.2016.

VIETA: Tome, Ķeguma novads

TRASES GARUMS: līdz 110 km, ieskaitot speciālos testus

         Tūristu klasei līdz 100 km

KONTROLPUNKTI: līdz 40

KONTROLLAIKS: līdz 8h

Tūristu klasei līdz 7h

ROUTE: meža ceļi, meža takas, grūti izbraucamas purvainas un smilšainas stigas, izcirtumi, smilšu karjeri.


DIENAS KĀRTĪBA:

10:00 – RALLY starts

19:00 – RALLY finišs

20:00 – Uzvarētāju apbalvošana

 

DALĪBNIEKU LISTE: regulāri tiek atjaunota ŠEIT>>

SKATĪTĀJU KARTE: tiks publicēta vēlāk

CITI JAUTĀJUMI: uz epastu agnese@2w.lv 

 

 

 

Kas jāzina, lai reģistrētos: 

 

- REĢISTRĒŠANĀS IR jāveic Enduro Manager programmā: http://www.enduromanager.eu/ 

-        Jeb aizpildot un uz e-pastu: agnese@2w.lv atsūtot reģistrācijas anketu: REĢISTRĀCIJAS ANKETA

- Instrukcija reģistrācijas procesam izlasāma šeit: INSTRUKCIJA REĢISTRĀCIJAI 

 

- GPS navigators pirms sacensībām, līdz 11. maijam, ir jānogādā uz GARMIN veikalu Rīgā, tirdzniecības centrā Domina Shopping, Ieriķu ielā 3. Visa iepriekšējā informācija (ceļi, distances, distances punkti) var tikt izdzēsti.

 

- No reģistrācijas datuma, ir atkarīgs komandas starta laiks

 

- DALĪBAS MAKSU (apmērs redzams nolikumā) iespējams pārskaitīt uz apPasaules bankas kontu: Biedrība "Moto piedzīvojumu klubs apPasaule"

Reģistrācijas numurs: 40008125198, Swedbanka, LV97HABA0551020272338

 

 

Atceries!!! - reģistrēšanās datums, noteiks Tavu startu laiku, tāpēc reģistrējies pirmais un brauc pa svaigāku trasi!