Atbalstītāji


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sadarbības partneri: 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                

               Darba nedēļa jau pusē, emocijas norimušās, nu varam atskatīties, kā tad mums gāja Enduro Sprintā - pirmajās 2016. gada sezonas sacensībās, kas norisinājās 26. martā Ķesterciemā, Bušu karjerā. Moto piedzīvojumu klubu apPasaule šajās sacensībās pārstāvēja pieci sportisti – veterānu klasē startēja Pēteris sliede, hobiju klasē brauca Aivars Kukojs, savukārt C jeb iesācēju klasi pārstāvēja trīs sportisti: Raitis Kalniņš, Andris Zariņš un Jānis Vainauskis. 

No kluba biedriem Pēteris uzrādīja rezultatīvi augtāko vietu, Veterānu klasē iegūstot 3. vietu. Savukārt pārējie braucēji, kas enduro sacensībās nebrauc sen, katrs pats sev uzstādīja personiskos mērķus, vienam tas bija finišēt, citam uzlabot rezultātu salīdzinājumā ar pagājušo gadu. Jaunpienācējam Jānim šīs bija pirmās sacensības mūžā, uzdevums viņam bija nobraukt līdz galam, ar ko arī tika lieliski galā un pat krietni pārspēja cerēto rezultātu. Vērtējot trasi, Aivars uzteica pārbraucienus, tie esot patikuši, jo dabūja daudz pastrādāt: koki, celmi, daudz tehniskās braukšanas. Savukārt Andris minēja, ka trase bija vienkārši ekselenta, interesanta un pietiekami grūta viņam kā iesācējam. 

Visi apPasaulieši, kas pārstāvēja mūsu kluba krāsas, ir apmierināti ar sacensībām, ar komandas garu visu sacensību laiku un savu sniegumu. Turpinām trenēties un gatavot motociklus, lai tikpat labi un vēl labāk veiktos visas sezonas garumā! 

Pasākuma galeriju skatiet šeit>>

 

[2016-07-04]