Atbalstītāji


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sadarbības partneri: 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

UZMANĪBU!!!

PAZIŅOJUMS NO ZAĶUMUIŽAS POSMA ORGANIZATORIEM

Sakarā ar nelielo dalībnieku skaitu, kas šobrīd ir pieteicies uz Piedzīvojumu enduro Zaķumuižas posmu, sacensību organizatori ir nolēmuši izsludināt pieteikšanās termiņu, pēc kura tiks paziņots vai sacensības notiks vai diemžēl, tiks atceltas. 

Attiecīgi visām komandām, kuras plānoja pieteikties tikai piektdienā vai ierasties sacensību vietā nepiesakoties iepriekš, lūgums, tomēr pieteikties šodien/rīt, lai organizatoriem veidotos skaidrāka situācija ar dalībnieku skaitu un nebūtu jādomā par negatīviem scenārijiem. 

Tātad kritiskā robeža tiek noteikta - ceturtdienas 09. Jūlija plkst. 17:00, ja līdz tam brīdim nebūs pieteikušas vismaz 18 komandas, sacensību organizatori lems un ziņos par iespējamu sacensību atcelšanu. 

Tad nu visi, kam tomēr gribas sestdienas dienā izbaudīt lielisko iespēju pabraukāties ar moci pa mežu un finālā vēl par to saņemt kausu, kas starp citu, ir jau sagatavots, lūdzu, aktivizējamies un piesakām savu komandu sacensībām! 

Kā arī neaizmirstam par saviem čomiem ar ielas močiem, jo arī par viņiem mēs esam padomājuši un arī viņiem esam trasi sagatavojuši! 


Uz tikšanos purVā, kur būs reāls moto seX!!!!! 

Jūsu apPasaule