Atbalstītāji


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sadarbības partneri: 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Moto piedzīvojumu klubs „apPasaule” ielūdz Jūs uz Latvijas un Baltijas čempionāta Enduro 1. posmu š.g. 6. un 7. jūnijā Kandavas novada Zantē!

 

Jau izsenis Enduro ir atdzīts par inteliģentāko no motosporta veidiem, tāpēc tajā startē tieši tie sportisti, kas mīl ne tikai ātrumu, bet arī sarežģītus aprēķinus un izaicinošus šķēršļus! Un tieši tādi esat Jūs – Latvijas motosportisti! Un lai šo sporta veidu padarītu pieejamu ikvienam motosporta cienītājiem, atbilstoši motocikla kubatūrai, sportista vecumam vai meistarības līmenim ir iespējams startēt deviņās dažādās klasēs: E1; E2; E3; Seniori, Veterāni, Hobiji, Iesācēji,  Kvadri un Juniori. Vairāk informācijas par to lasiet sacensību nolikumā, kas pieejams ŠEIT>>>>>>

 

Īpašam izaicinājumam, esam sarūpējuši Jums 3 speciālos testus: Krosa testu Lasīšu karjerā, Enduro testu Lekužu pļavās un Extreem testu ar īstiem enduro un krosa elementiem Kalniešu mototrasē. Kā arī pati daba ir parūpējusies par to, lai arī pārbraucienos sportistiem nebūtu garlaicīgi, tos vietām joprojām nelaižot vaļā no pavasara slapjdraņķu atstātajām pēdām. Un vēl esam uzbūvējuši pāris tiltus, kas savā stiprībā mierīgi varētu sacensties ar Latvijas inženiertehnikas lielo brīnumu Dienvidu tiltu, tāpēc, pavisam lielām bažām par slapjām kājām, nav pamata.

 

Ceru, ka viss šeit sasolītais Jums liksies tieši tik izaicinoši un interesanti, lai jau šobrīd aizpildītu sacensību pieteikuma anketu (ŠEIT>>>>>>) un to nosūtītu uz e-pastu info@endurosports.lv  līdz 5. jūnija plkst. 14:00.

 

Par naktsmājām:

- 25km attālumā viesu nams Tumes pagastā "Saulgrieži", kontaktinfo: 29245735,poltehraitis@inbox.lv

- 10km attālumā atpūtas komplekss „Smuku Muiža”http://www.smukumuiza.lv/kontakti

- 17km attālumā lauku sēta „Indrāni” http://www.vietas.lv/objekts/indani_lauku_seta/

- 25km attālumā Viesnīca „Kandava” http://www.viss.lv/?p=150875

- 35km attālumā Tukuma Ledus halles viesnīca http://www.tlh.lv/lv/viesnica/viesnica

P.s. Būs mums arī bufete ar uzkodām un aukstu aliņu līdzjutējiem, kā arī Zantē ir tiešām apmeklēšanas vērts Kurzemes cietokšņa muzejs http://www.viss.lv/?p=566 .

 

Tiekamies Zantē jau pēc nedēļas!

  

Jūsu apPasaule!

 Uz tikšanos purVā, kur būs reāls motoseX!