Atbalstītāji


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sadarbības partneri: 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CanAm Trophy Latvia

ir apļveida sacensību seriāls jebkura ražotāja pilnpiedziņas kvadracikliem.

2015.gada sezonā norisināsies 4 posmi, kuru kopvērtējumā tiks noteikti 2015.gada sezonas uzvarētāji.

2015.gada sezonas kopvērtējuma balvu fonds 2000,- EUR.

 

Posmu norises vietas un datumi:

1.posms, 25.aprīlis Madonas novads, Liezēres pagasts

2.posms, 20. jūnijs Rugāji, Medņu trase

3.posms, 25.jūlijs, Trapene

4.posms, 22.augusts Rugāji, Medņu trase

 

Sacensību dalībnieki tiek iedalīti divās klasēs:

1.Sporta klase - par sevi pārliecinātiem dubļu un     

   ūdens šķēršļu cienītajiem, kuriem ir prasmes vinčas   

   izmantošanā. Trase - klasiskā trofi reidu.

2.Hobija klase - ikvienam, kam ir kvadracikls ar četru riteņu piedziņu, vinča nav obligāta, bet var ļoti reti būt noderīga. Trase - pietuvināta enduro.

 

Sacensību mērķis:

Dalībniekiem noteiktā laika posmā ir jānobrauc pēc iespējas lielāks apļu skaits. Ja vairākiem dalībniekiem ir vienāds nobraukto apļu skaits, tad uzvar tas, kurš ir ir šos apļus veicis visātrāk.

 

Sacensību uzvarētājs tiek noteikts divu braucienu summā.

Papildus informācija par sacensību norisi un noteikumiem pieejama www.canamtrophy.lv

 

Dalības maksa sacensībās ir 40,- Eur, papildus dalībniekam ir jāveic vienreizējs maksājums 15,- Eur apmērā par vesti ar starta numuru. Veste ar starta numuru ir derīga visas 2015.gada sezonas laikā CanAm Trophy Latvia 2015, 1.posms norisināsies aprīļa pēdējā nedēļas nogalē Madonas pusē, lai gan patiesībā sacensību norises vieta ir tuvāk Vecpiebalgai, ar ļoti plašu programmu un daudz iespējam ne tikai sacensību dalībniekiem, bet arī līdzjutējiem un vienkārši skatītājiem. 

 

Sacensību bāzes un trašu izvietojums solās būt īpašs kalna galā, pašā notikumu centrā, būs kafejnīca, kur apsēžoties pavērsies panorāmas skats 360 grādos uz sacensību trasi, būs iespēja redzēt un līdzi just visam, kas notiek dubļos. Šis variants protams iesakāms tikai galējas nepieciešamības gadījumā.

 

Signāls EM Trophy 2015 organizatori  pūlējušies un saviem spēkiem ir radījuši īpašus svētkus dubļu mīlētājiem. Apļi sacensībām ir jau iezīmēti, atliek vien šo to piezāģēt, šo to aizrakt un kaut kur padziļināt prieku. Kā saka organizatori Austris un Ēvalds  – ja brauks ļoti gudri, pastāv iespēja, ka kājas ļoti jāslapina nebūs. ;)

 

Lūgums visiem sacensību dalībniekiem neatlikt savu reģistrāciju uz pēdējo brīdi. Līdz 19. aprīlim pieteikumiem tiek piemērota samazināta dalības maksa. Lūdzam to neuztvert kā apgrūtinājumu – organizatori būs ļoti pateicīgi par laicīgu reģistrāciju, jo tas ļaus viņiem sapratīgi plānot nepieciešamos resursus.

 

Šis posms tiek ņemts vērā gada kopvērtējumā un tam noteikti būs izšķiroša nozīme CanAm Trophy 2015 čempionu titula izcīņā!

 

Tiekamies 25.aprīlī Madonas novada, Liezēres pagasta "Grīvās"

 56°59'57.8"N 26°01'05.5"E