Atbalstītāji


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sadarbības partneri: 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kas notiks?

Divi piedzīvojumu meklētāji no Latvijas uz motocikliem dosies moto-ekspedīcijā pāri visam Āfrikas kontinentam laikā no 2015. gada februāra līdz maijam. Pa Āfrikas kontinentu Mārtiņš un Andžs uz motocikliem kopā nobrauks 13 500 kilometru – tas ir kā 60 reizes no Rīgas līdz Daugavpilij un atpakaļ.

 

Kā Tu vari iesaistīties?

Šī ekspedīcija ir iespēja mums iepazīties ar mazāk zināmu kontinentu, tā tautām un kultūru. Tas ir ne tikai piedzīvojumu meklējums, bet arī tautas diplomātijas misija. Latvijas vārds un tēls ar šo dēkaiņu starpniecību tiks vests cauri Āfrikas valstīm, un arī Tev un Taviem klasesbiedriem ir iespēja būt daļai no piedzīvojuma, veidojot Mārtiņa un Andža moto-ekspedīcijas maršrutu!

 

Kas var piedalīties?

5.-9. klašu skolēni.

 

Kas Tev jādara?

Uzdot moto-ekspedīcijas dalībniekiem uzdevumus, kas jāpaveic visās 13 Āfrikas valstīs, piemēram, apmeklēt īpašu vietu, veikt konkrētu uzdevumu, redzēt kādu notikumu vai vietējo tradīciju.  Tie var būt cilvēki, dzīvnieki, ēdieni, mašīnas, mūzika, kleitas, kāzas – jebkas, ko Tev un Tavai komandai visvairāk gribas uzzināt!

 

Līdz 19. decembrim, izmantojot izziņas materiālus un interneta vietnes, iepazīsti Āfrikas valstis un meklē īpašo vietu, kas motoekspedīcijas dalībniekiem būtu jāapmeklē, vai izdomā uzdevumu, kas jāizpilda utt.  Skolotājs darbus apkopo un sūta Laurai Grīviņai uz laura@twowheels.lv.

 

Kas notiks pēc konkursa?

Ekspedīcijas maršruts tiks prezentēts Eiropas gada attīstībai  atklāšanas pasākumā 9. janvārī Rīgā, Latvijas Nacionālajā bibliotēkā.

 

Pēc tam Tev visiem būs iespēja sekot līdzi, kā Mārtiņš un Andžs īstenos uzdevumus. Visu ceļojuma laiku viņi stāstīs par redzēto un piedzīvoto Āfrikā videodienasgrāmatā, blogā, sociālajos medijos un televīzijā. Tiks veidota arī ekspedīcijas filma, kas sajūtas nogādās Latvijā un Eiropā.

 

Tāpat arī motoekspedīcijas dalībnieki nofotografēsies vietās, kuras ir apmeklējuši pēc skolēnu ieteikuma, un bildes tiks ievietotas facebook profilā „2 Wheels 2 Capes”. Informācija tiks publicēta arī Eiropas gada attīstībai mājas lapā.

 

Vairāk informācijas:

Nolikumu skatīt: www.2w.lv

Jautājumu gadījumā lūgums sazināties ar Lauru Grīviņu, rakstot uz laura@twowheels.lv