Atbalstītāji


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sadarbības partneri: 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    

 

Enduro svētki 2013

Kandavas novada Zantē 8. un 9. jūnijā 

 

Divu dienu garumā plecu pie pleca spēkiem mērosies motociklu, kvadriciklu un velo sportisti īsākās un garākās motosporta distancēs. Papildus motosporta sacensībām padomāts arī par izklaidi un īpašu kultūras programmu

Sestdiena. 11:00-17:00

PE sacīkstes ar klasiskajām PE klasēm norisinās visas dienas garumā – no 8:00-21:00.

Enduristu klase PE sacīkšu ietvaros – sportisti veic pamata distanci ar nelieliem orientēšanās elementiem iekļaujoties kontrollaikos un veic Speciālos uzdevumus jeb Testus ar laika kontroli. Par neiekļaušanos kontrollaikos Laika Kontroles punktos sportisti saņem soda minūtes un sportistu kopējo rezultātu veido saņemtās soda minūtes summētas ar Testos pavadīto laiku. Uzvar tas, kurš testus un distanci veicis vismazākajā laikā.

Distances garums un ilgums pielīdzināmi Endurosprintam. Testi, iespējams, tehniski sarežģītāki un nav izbraucami tik ātri.

 

Svētdiena. 12:00-17:00

Jauna veida sacensības speciāli sagatavotā Enduro elementu trasē – treniņsacensības jeb testa Kauss. Tiek izcīnīts Individuālais un Komandu kauss. No pierastā Endurokrosa jeb CC sekojošas atšķirības:

- Trase specifiska ar lielu Enduro elementu daudzumu un blīvumu, nav tik gara, tehniski grūtāka, nav tik ātra.

- Sacensību uzvarētāja noteikšana divos posmos – Priekšsacīkstes un Finālbraucieni pēc izkrišanas principa (play-off). Atkarībā no kopējā dalībnieku skaita organizatori sacensību dienā noteiks no kāda līmeņa sāksies play-off (8d fināls vai 4d fināls)

 

- Individuālā kausa izcīņa:

o Priekšsacīkstes norisinās 30min un tiek uzsāktas ar Starta uzdevumu, kurš veicams bez tehnikas un izkliedē sportistu iebraukšanu trasē. Priekšsacīkstes nosaka 16 vai 8 labākos sportistus, kuri piedalās Play-off finālbraucienos .

o Play-off finālbraucieni notiek dodot startu diviem atbilstošās priekšsacīkšu vietas ieguvējiem (16/1, 15/2 ... 8/7) ar 30sek nobīdi, abiem sportistiem tiek fiksēts noteikto trases apļu veikšanas laiks un uzvar ātrākais. Pēc 8d fināla tādā pašā veidā tiek veikti 4d fināla braucieni, tad pusfināli. Pēc tam sacensība par 3 vietu, tad Fināls, kurā sacenšas divi labākie.

o Apbalvoti tiek pirmo trīs vietu ieguvēji.

 

- Komandu kausa izcīņa:

o  notiek pēc Individuālā kausa izcīņas, 

o sportisti individuāli piesakās uz šī kausa izcīņu un 24 pirmie pieteikumi tiek akceptēti. Pieteikšanās tiek uzsākta līdz ar reģistrācijas sākumu Elementu Kausam un tiek pabeigta īsi pirms izlozes

o 24 pieteiktie sportisti izlozes kārtībā tiek ielozēti komandās pa 3.

o 8 komandas tiek ielozētas Play-off turnīra 4d finālā un pēc Play-off principa tiek noteikta labākā komanda. Komandas pa divām reizē tiek laistas trasē ar 30sek nobīdi un uzvar ātrākā komanda. Komandas laiks tiek mērīts pēc pēdējā sportista, kurš veicis noteikto apļu skaitu, laika.

o Trīs šīs komandas sportisti tiek apbalvoti ar Komandu kausa izcīņas kausiem.

 

Kultūras programma:

Sestdienas vakarā ap 22:00 (pēc apbalvošanas)– Enduro filmu skatīšanās (''festivāls'' – ja Klubi pieteiksies ar savām filmām) uz brīvdabas ekrāna vai Zantes kultūras namā.

Svētdienas rītā pl.9:00 – ekskursija Kurzemes cietokšņa muzejā gida Raita Evarsona pavadībā! (ir vērts redzēt)


...uz tikšanos purVā, kur būs reāls motoseX!!! 

 

Jūsu apPasaule