Atbalstītāji


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sadarbības partneri: 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Piedzīvojumu enduro pirmā posma organizatori ir krietni pastrādājuši un jau uzlikuši trasi, neraugoties uz milzīgajiem sniegu kalniem, kas joprojām klāj Latvijas zemi. Turpinājumā lasiet, ko par trases likšanu saka paši orgi:

 

Divas dienas, Zariņu Didzis un Ansviesuļu Raivis (plus vēl 3 palīgi) dzīvojās pa Dikļiem gatavojot pavasara gonku.

Gonku bijām ieplānojuši likt nedēļu pēc Lieldienām (6.aprilī), lai cilvēkiem prāts mierīgāks, lai sniega mazāk un dzīve vieglāka. Taču ierodoties Dikļos konstatējām, ka Rīgas kalendārs melo: cerētā 6.aprīļa vietā ieraudzījām 65.februāri. Neliels (paliels) šoks!!! Vietējie tantuki mūs mierināja, gan jau līdz Jāņiem sniegs nokusīšot.

Nedaudz pavizinājāmies pa pagastu meklējot to nostūri, kurā būtu atnācis pavasaris, taču tādu nostūri neatradām. Nekas cits neatlika, kā ķerties pie darba, jo laiks ārā bija brīnišķīgs, saule spīd visu dienu, putniņi čivina un meža zvēri pastaigājas bez steigas, tikai pīles atlidoja un aizlidoja (tā ziņoja vietējie mednieki). 

Pirmie punkti, apvidū likās ar ātrumu: divi punkti stundā, trīs maizītes un puse termosa ar tēju. Tādā tempā liekot punktus vairs neatliktu laiks, līdz gonkai atgriezties Rīgā. To ņemot vērā, pārorganizējām savu darbību, kas deva rezultātus: punktu likšanas ātrums palielinājās. Taču tas prasīja papildus pārtikas resursus, kuri drīz beidzās. Lai tos papildinātu devāmies uz vietējo Dikļu veikaliņu, kurā vēljoprojām eksistē parādu klade (tikai vietējiem). Veikaliņā var nopirkt eksotiskus produktus: piem. Sovetskaja Doktordesa ar kvalitātes zīmi un AA baterijas (ROYAL Super) kuras ieliekot GPSā tas uzreiz paziņo BATERY LOW.

Neskatoties uz to visu, kas mūs sagaidija Dikļos, gonka ir sagatavota. 


Gaidot visus dalībniekus uz vēl nebijušām pavasara PIEDZĪVOJUMU sacensībām,


Organizatori - D&R

 P.s. Bildes no trases likšanas iespējams apskatīt Didža Facebook.com profilā, jo diemžēl tehnisku iemeslu dēļ, tās šobrīd nevaram ielādēt mājas lapā: http://www.facebook.com/didzis.zarins?fref=ts

 

Uz tikšanos purVā kur būs reāls moto seX....