Atbalstītāji


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sadarbības partneri: 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Sveicam visus 2012. gada sezonas Piedzīvojumu enduro un citu Enduro disciplīnu kopvērtējuma pirmo trīs vietu ieguvējus un aicinām visus laureātus ierasties uz apbalvošanas ceremoniju š.g. 1. decembrī Saulkrastos, viesnīcā "Minhauzena Unda"

 

Latvijas čempionāts Piedzīvojumu Enduro

   Sporta Moto klase

           1.      “Divi Puslitri”            Mārtiņš Sils/ Pēteris Sliede

2.      “Skuju Ziepes”          Renijs Āboliņš/ Alvis Kambuts

3.      “Rīta Zvaigznes”       Raimonds Saukums/ Ivars Ādamsons/ Māris      Linde  

              

Sporta Kvadru klase

           1.      “Vēveri”         Artūrs Vēvers/ Jānis Vēvers

2.      “Z2”    Didzis Zariņš/ Armands Zariņš/ Ivars Zariņš 

3.      “Topo Gear”     Raivis Skrastiņš/ Raivis Grīviņš

            

VELO klase

           1.      “Energy RT” Agris Šipkovs/ Kristaps Ramiņš/ Andris Puķe 

2.      “Hugo & Ko” Edmunds Purviņš/ Aivars Bisenieks/ Māris Iekļavs 

3.      “Nordi”  Ainārs Balodis/ Mārtiņš Pērkons

 

LaMSF Kausa izcīņa Piedzīvojumu Enduro

 

Hobiju klase

1.         „Tanki Dubļus Nebaidās”    Arnis Blūmfelds/ Mareks Ķikurs

2.         „Džungļu Šnurs”       Ģirts Ozols/ Edgars Ruža

3.         „Nekādi Labie”   Edmunds Krampāns/ Ziedonis   Putniņš / Ainārs Putniņš /Dainis Bērziņš 

                       

C klase

            1.         „Tūdaliņ, Tāgadiņ” Guntis Šneiders/ Dzintars Bortiņš/Edgars Kovals

2.         „Rugāji”         Laura Lilienfelde/ Mārtiņš Lilienfelde

3.         „MRT 3”        Rihards Leščinskis/ Kaspars Antīpins 

 

 

ENDURO LČ un LaMSF Kauss.

E1 klase

1.Pēteris   Sliede   2.Juris   Deičmanis    3.Toivo    Nikopensius

E2 klase

1.Martin  Leok    2.Jānis   Vinters    3.Lauris  Ermanis

E3 klase

1.Toomas  Triisa   2.Jānis  Rasmanis    3.Sandris  Kļaviņš

Senioru klase

1.Einārs   Vinters   2.Danielius  Žoštautas   3.Gintautas  Igaris

Hobby klase

1.Vaido  Kalm   2.Timo  Hermlin   3.Janar  Kukk

C klase

1.Marek  Uustalu   2.Ahti  Tilk   3.Uldis  Veidenieks

Veterānu klase

1.Ričardas  Dounelavičius   3.Andris  Kalniņš   3.Raitis   Evarsons

Kvadru klase

1.Kaspars  Andersons   2.Ralfs  Kaliksons   3.Ivar  Pill

 

ENDURO BČ un Baltijas Kauss

E1 klase

1.Toivo Nikopensius   2.Pēteris  Sliede   3.Edgars  Siliņš

E2 klase

1.Martin   Leok   2.Jānis  Vinters   3.Lauris  Ermanis

E3 klase

1.Sandris  Kļaviņš   2.Jānis  Rasmanis   3.Toomas  Triisa

 

Senioru klase

1.Einārs  Vinters   2.Danielius  Žoštautas   3.Agu  Vahur

Hobby klase

1.Vaido  Kalm   2.Janar  Kukk   3.Timo  Hermlin

C klase

1.Ahti Tilk   2.Marek  Uustalu   3.Uldis  Veidenieks

Veterānu klase

1.Ričardas  Dounelavičius  2.Andris  Kalniņš   3.Raitis  Evarsons

Kvadru klase

1.      Ralfs Kaliksons   2. Kaspars Andersons  3. Ivar Pill

 

CROSS COUNTRY LČ un LaMSF Kauss

85cm3 klase

1.Jarmo  Lehiste   2.Jānis Renārs Kalniņš   3.Kristaps  Putniņš

E1 klase

1.Uģis  Klimons   2.Toivo  Nikopensius   3.Edgars  Siliņš

E2 klase

1.Kristians  Evarsons   2.Lauris  Ermanis   3.Armands  Jankovskis

E3

1.Sandris  Kļaviņš   2.Jānis  Rasmanis   3.Karmo  Volmer

Senioru klase

1.Einārs  Vinters   2.Arvis  Bumbiers   3.Ivars  Miķelsons

Kvadri Open klase

1.Andris  Ciršs   2.Kristaps  Veinbergs   3.Ainis  Kļavenieks

Hobby klase

1.Ģirts  Ārstenieks   2.Ģirts  Dubavs   3.Rūdolfs  Pumpurs

 

Enduro klase

1.Juri  koger   2.Pēteris  Sliede   3.Egon  Ypraus

C klase

1.Reinis  Palkavnieks  2.Anrijs  Beržanskis   3.Roberts Lapa

Veterānu klase

1.Raitis  Evarsons   2.Ričardas  Dounelavičius   3.Viesturs  Kaktabuls

Kvadri ATV<750 klase

1.Jaan  Margus   2.Armands  Laptiks   3.Kaspars  Gribusts

Kvadri ATV>750 klase

1.Kārlis  Soika   2.Taavi  Radik   3.Ralfs  Kaliksons

 

CROSS COUNTRY BČ un BALTIJAS Kauss

85cm3 klase

1.Jarmo  Lehiste   2.Jānis Renārs Kalniņš   3.Miks  Rasmanis

E1 klase

1.Uģis  Klimons   3.Edgars  Siliņš   3.Toivo  Nikopensius

E2 klase

1.Lauris  Ermanis   2.Jānis  Vinters   3.Jānis   Baunis

E3 klase

1.Jānis  Rasmanis   2.Karmo  Volmer   3.Sandris  Kļaviņš

Senioru klase

1.Einārs  Vinters   2.Arvis  Bumbiers   3.Jurģis   Bergs

Kvadri Open klase

1.Andris  Ciršs   2.Siim  Vaide   3.Jānis  Arbidāns

Hobby klase

1.Ģirts  Ārstenieks   3.Ingemārs  Pūcītis   3.Ģirts  Dubavs

 

Enduro klase

1.Juri  Koger   2.Egon  Ypraus   3.Pēteris  Sliede

C klase

1.Anrijs  Beržanskis   2.Reinis  Palkavnieks   3.Uldis  Veidenieks

Veterānu klase

1.Ričardas  Dounelavičius   2.Viesturs  Kaktabuls   3.Raitis  Evarsons

Kvadri ATV<750 klase

1.Jaan  Margus   2.Kaspars  Gribusts   3.Uldis   Putniņš

Kvadri ATV>750 klase

1.Kārlis  Soika   2.Taavi  Radik   3.Edgars  Liepiņš

 

ENDURO SPRINTS LaMSF Kauss

Jauniešu klase

1.Nils  Turauskis    2.Ralfs  Priede   3.Miks  Rasmanis

E klase

1.Uģis  Klimons   2.Jānis  Vinters   3.Edgars  Siliņš

Enduro klase

1.Jānis  Baunis   2.Pēteris  Sliede   3.Jānis  Rasmanis

Senioru klase

1.Einārs  Vinters   2.Ivars  Miķelsons   3.Arvis  Bumbiers

Hobby klase

1.Rūdolfs  Pumpurs   2.Ģirts  Dubavs   3.Andris  Ušakons

C klase

1.Jānis  Rudzroga   2.Egils  Teteris   3.Mareks  Ķikurs

Kvadru klase

1.Artūrs  Vēvers   2.Ralfs  Kaliksons   3.Edgars   Liepiņš

 

 

LaMSF Kausa izcīņa Piedzīvojumu Enduro

 

Hobiju klase

1.         „Tanki Dubļus Nebaidās”    Arnis Blūmfelds/ Mareks Ķikurs

2.         „Džungļu Šnurs”       Ģirts Ozols/ Edgars Ruža

3.         „Nekādi Labie”         Edmunds Krampāns/ Ziedonis    Putniņš/

                                             Ainārs Putniņš (dipl.)/ Dainis Bērziņš (dipl.)

                       

C klase

            1.         „Tūdaliņ, Tāgadiņ” Guntis Šneiders/ Dzintars Bortiņš

2.         „Rugāji”         Laura Lilienfelde/ Mārtiņš Lilienfelde

3.         „MRT 3”        Rihards Leščinskis/ Kaspars Antīpins

Baltijas Čempionāts ENDURO komandas

 

1.

MK MOTO A-Z I.kom

2.

DRAKONAI RT

3.

Motosports RT I.kom.

Jānis      Rasmanis

Aļgis      Pancekauskas

Lauris    Ermanis

Jānis      Baunis

Dalius    Kažukauskas

Sandris  Kļaviņš

Dainis    Dambergs

Julius      Šimkus

Edgars   Siliņš

Juris       Deičmanis

Evaldas   Kleiva

Guntis    Tauriņš

Jurijs      Žižkuns

Ernestas  Paukštis

Ivo           Ģermanis

 

 

Latvijas Čempionāts ENDURO komandas

 

1.

MK MOTO A-Z I.kom.

2.

DRAKONAI RT

3.

 Motosports RT I.kom.

Jānis      Rasmanis

Aļgis      Pancekauskas

Lauris    Ermanis

Jānis      Baunis

Dalius    Kažukauskas

Edgars   Siliņš

Dainis    Dambergs

Julius     Šimkus

Sandris  Kļaviņš

Juris       Deičmanis

Evaldas   Kleiva

Ivo         Ģermanis

Jurijs      Žižkuns

Ernestas  Paukštis

Guntis   Tauriņš

 

Latvijas Čempionāts  CROSS COUNTRY  komandas

 

1.

Motosports RT I.kom.

2.

MK  Moto A-Z I kom.

3.

MK MOTO A-Z II.kom

Lauris        Ermanis

Jānis      Baunis

Miks          Rasmanis

Edgars       Siliņš

Jānis      Rasmanis

Juris          Deičmanis

Sandris      Kļaviņš

Uģis       Klimons

Sandis       Putniņš

Arvis           Bumbiers

Andris    Ciršs

Jurijs          Žižkuns

Kristaps     Veinbergs

Kristaps  Putniņš

Jānis           Zaķis

 

Baltijas Čempionāts  CROSS COUNTRY  komandas

 

1.

MK  Moto A-Z I kom.

2.

Motosports  RT I.kom.

3.

PAIKUSE MK 

Jānis      Baunis

Lauris       Ermanis

Jarmo    Lehiste

Jānis      Rasmanis

Edgars      Siliņš

Toivo     Nikopensius

Uģis       Klimons

Arvis          Bumbiers

Karmo   Volmer

Andris    Ciršs

Sandris      Kļaviņš

Vesa       Lindholm

Kristaps  Putniņš

Jānis           Arbidāns

Aivo        Rabi