Atbalstītāji


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sadarbības partneri: 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uzmanību visiem, kam patīk purvi, meži, smilšu pauguri un orientēšanās sports. Š.g. 02. jūnijā, Ēdoles pagastā un tā apkārtnē norisināsies Latvijas čempionāta Piedzīvojumu Enduro otrais posms - ,,Ēdoles vasara 2012’’! Piedzīvojumu enduro sacensību pamatā ir moto un velo sportistu orientēšanās apvidū, kartē atzīmētu punktu meklēšana, sarežģītu un fiziski smagu šķēršļu pārvarēšana.

Lai sacensības būtu interesantas, kā sportistiem, tā skatītājiem, ,,Ēdoles vasara’’ organizatori arī šogad ir parūpējušies par kādu īpašu pārsteigumu: jau otro reizi Ēdolē Piedzīvojumu enduro čempionāts tiks organizēts kopā ar Latvijas Automobiļu Federācijas Trofi Reida čempionāta posmu ‘’Kurland Trophy 2012.’’

Pasākums tiek organizēts kā Bezceļu festivāls, kurā piedalīsies Piedzīvojumu enduro un off-road braucēji no 4 valstīm – Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Krievijas – kopā uz starta stāsies motocikli un automašīnas. Drošības apsvērumu dēļ katram čempionātam būs sava trase, bet vairākos trases posmos, dienas gaitā, pamīšus varēs redzēt abu sporta veidu pārstāvjus.

Kopumā Off-road festivālā paredzēts Piedzīvojumu Enduro posms ar vairākiem speciālajiem uzdevumiem un Trofi Reids ar braukšanu pēc leģendas un pa lineāru maršrutu, braukšanu pa dubļu apli uz laiku, triāls smilšu karjerā un vēl daudz kas cits.

Sīkāka informācija par Piedzīvojumu Enduro norisi, nolikums ar precīzu dienas kārtību un reģistrēšanās sacīkstēm atrodama mājas lapas www.appasaule.lv sadaļā: SACĪKSTES >> ĒDOLES VASARA 2012
 
Arī šajās sacensībās paredzēta Enduro Rallija klase! Klase veidota Piedzīvojumu Enduro pamatprincipus maksimāli pietuvinot Enduro principiem un kopā sanāk: klasiskais Enduro, kur dalībnieki brauc komandās. Kopā veic vienu Enduro apli apmeklējot ap 20 kontrolpunktiem pavēles secībā. Trase dabā ir izlikta tikai starp atsevišķiem kontrolpunktiem un kur tā nav - dalībnieki izvēlas paši maršrutu, kā tikt līdz nākamam kontrolpunktam brīvi orientējoties apvidū. Apļa laikā ir divi speciālie uzdevumi, kuros komandas kopējais laiks arī noteiks uzvarētāju, ja komanda būs apmeklējusi visus kontrolpunktus.

Uz tikšanos purVā, kur būs reāls Moto seX!!!!


Jūsu apPasaule