Atbalstītāji


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sadarbības partneri: 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jau drīz, 21. aprīlī, karjeru “Akmenscūciņas” un “DSG karjeri” teritorijā, Emburgā, Jelgavas rajonā (ceļš Iecava-Jelgava 6. km pa kreisi, norāde “Karjers Akmenscūciņas” 3,7 km) norisināsies pasākums “AutoEuro 6 H un 4 H Kauss 2012”, kāds pagājušā gada rudenī Latvijā tika rīkots pirmo reizi. Tajā dalību ņēma 27 komandas, kopskaitā 62 sportisti. Tā kā sacensības izvērtās ļoti interesantas un azartiskas, tad šogad nolemts rīkot pat četrus posmus, kur sezonas noslēgumā noskaidrosies, pie kurām komandām aizceļos “Ceļojošais 6 H un 4 H Kauss”.

Motobraucējiem “4 H kauss  2011” tiks izcīnīts četrās klasēs - MX Open, MX Hobija, MX Rallija, Kvadri Open, kur komandā startēt var no diviem līdz trīs braucējiem.Iegūstot pieredzi un uzklausot sportistu ieteikumus, trase motocikliem un kvadricikliem ir pagarināta līdz pat desmit kilometriem, kas vīsies gan pa pļavām, gan pa meža malu un sportisti varēs izbaudīt arī mānīgo grants un dolomīta segumu karjeros (pļava (~35%),  mežs (~25%), dolomīts (~14%), grants (~25%), asfalts (~1%). Šoreiz no organizatoru puses ir padomāts arī par speciālām šķēršļu joslām tieši motobraucējiem.

Šobrīd grūti prognozēt, kas spēs nobraukt vairāk apļus – sprinteri, kuri maiņas veiks varbūt ik pēc 30 minūtēm vai prātīgie braucēji, kuri taupīs spēkus un tehniku. To parādīs katras komandas pareizi izvēlētā taktika. Jāpiebilst, ka komandā braucēju maiņa var notikt pēc brīvas izvēles, kaut vai pēc katra apļa.
Visu izšķirs azarts, meistarība un pareiza komandas taktika!
Aicināti visi interesenti, kuriem ir vēlēšanās izbaudīt īstu izbraukšanās prieku! Pārsteigumu netrūks!
Gaidām pieteikumus!

Posmu norises laiks:
1. posms -21.04.2012. karjeru „Akmenscūciņas” un “DSG karjeri” teritorijās, Emburga, Jelgavas raj.;
2. posms - 01.07.2012. karjera “DSG karjeri Saikava” teritorijā, Vecdruvēni, Madonas nov.;
3. posms - 25.08.2012. karjera “DSG karjeri Saikava” teritorijā, Vecdruvēni, Madonas nov.;
4. posms - 06.10.2012. karjeru „Akmenscūciņas” un “DSG karjeri” teritorijās, Emburga, Jelgavas raj..

Jāatzīmē, ka padomāts arī par skatītājiem un līdzbraucējiem – ikviens varēs piedalīties foto konkursā un iemūžināt interesantākos mirkļus sacensībās. Pēc  katra posma profesionālu fotogrāfu žūrija izvērtēs iesūtītos darbus, no kuriem labākie tiks izstādīti foto izstādē “Visiem, kam patīk motorsports un azarts!” Tā būs ceļojošā foto izstāde, kura būs skatāma lielākajās Latvijas pilsētās un izstādē “Auto 2012”, Ķīpsalā. Sezonas noslēgumā trīs labāko darbu autori iegūs veicināšanas balvas: firmas “Canon” dāvāto tehniku, “Epson” foto printeri un “fineArtPrint.lv” dāvanu karti 50 latu vērtībā foto izdrukai.

Uzziņas pa tālruni 26427833 (Iveta) vai rakstot info@autoeuro.lv.

Sacensību atbalstītāji: “Aureus Kapitāls”, “DSG Karjeri”, “Latvijas autoceļu uzturētājs”, Putoline, Kroon Oil, Dino&Co, 77. lubricants, “Red Bull”, “Canon”, “Epson”, “fineArtPrint.lv”, “Lattako”, “Mediju grupa Partneri”, informatīvie atbalstītāji: radio “101 Rūc”, Kurzemes Radio, radio “Autoziņas FM”, žurnāls “AutoEuro”, www.4rati.lv, www.go4speed.lv.

Foto autors: Iveta Kaminska, “AutoEuro”

Iveta Kaminska
“6H un 4H Kauss 2012” sacensību organizatore