Atbalstītāji


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sadarbības partneri: 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

24.martā, Silciemā, Inčukalna novadā no plkst. 12.00, norisināsies LAMSF Kausa izcīņas Enduro sprintā pirmais posms.

   Kā informē viens no pasākuma organizatoriem, Raivis Kurpnieks, L.R.K. sporta kluba vadītājs, tad šis pasākums norisināsies pirmo reizi Latvijā un ļaus motobraucējiem pārbaudīt savas braukšanas spējas jaunā un vēl nepieredzētā veidā.
     Enduro sprints ir veidots uz klasiskā Enduro bāzes. Sacensības tiek organizētas dabīgajā reljefā ar atsevišķiem ātrumu posmiem. No klasiskā Enduro tās atšķiras ar to, ka ir vienas dienas pasākums un notiks marķētā trasē, kurā netiks izmantoti koplietošanas ceļi. Viena apļa garums būs apmēram 20-40 km, dienā sportistiem jānobrauc 3-4 apļi. Katrā aplī paredzēti divi ātrumposmi un divi laika kontroles punkti. Sacensībās var piedalīties ar krosa un CSDD nereģistrētiem motocikliem. Nav nepieciešama autovadītāja apliecība, bet sportistiem jābūt apdrošinātiem. Kopumā tas ir lielisks veids, kā jebkuram sportistam ar jebkādu motociklu atvieglotā režīmā iepazīties ar enduro. Un jau pieredzējušajiem enduro braucējiem iesildīties pirms Latvijas čempionāta enduro sezonas sākuma.

    Enduro sprinta trase tiek veidots tā, lai arī skatītājiem un līdzjutējiem tā būtu interesanta un labi pārskatāma. Un kā jau ierasts klasiskajā enduro, arī enduro sprintā interesantākās cīņas norisināsies tieši speciālajos ātruma posmos.

   Šajās sacensībās ir piekrituši piedalīties tādi pazīstami motosportisti kā Ivars Rubīns, Artūrs Robežnieks, kā arī vairāki kaimiņvalstu sportisti – Toivo Nikopensius, Tonu Kallast, Danielius Žoštautas.

   Pasākumu atbalsta: PKS Straupe, Puķu Elvis, Cēsu Alus, Elvi, Spēka Pasaule, T-Bode, SIA Uldis Leilands, Ogres Tv, SIA Viamežs, SIA DT Mobile, Mazupnieki Offroad, Cramo, Wurth.

   Ņemot vērā neprognozējamos laika apstākļus, pasākums var tikt pārcelts uz 21. aprīli, par to laicīgi informējot. Sekojiet līdzi informācijai mājas lapā!

„Ir laiks pārbaudīt savus spēkus motosportā un pieņemt Enduro sprinta izaicinājumu”, tā R. Kurpnieks!!!!


Sacensību nolikums pieejams ŠEIT>>>>>


Sacensību norises datums: 2012.gada 24.marts


Starta vieta: Inčukalna novads, Silciems - Silciema karjeras


Trases garums: 20-30 km


Sacensību dienas kartība:
Reģistrācija                                                          plkst. 8:00 – 10:30
Tehniskā kontrole                                                  plkst. 8:20 – 11:00
Mototehnikas ievietošana slēgtajā parkā līdz              plkst. 11:00
Dalībnieku sanāksme                                              plkst. 11:15
Pirmais starts                                                       plkst. 12:00

Apbalvošana ap plkst. 16:30 (apbalvoti tiek 1.-3. Vietas ieguvēji) (Braucējiem, kuri tiks apbalvoti, jāpiedalās apbalvošanas ceremonijā, kas notiek ne vēlāk kā divas stundas pēc pēdējā braucēja ierašanās finišā.)


Braucienu ilgums katrā motociklu klasē - E; Seniori; Hobiji C; Jaunieši; Enduro un Kvadri - 3 apļi

Specialie testi:
Krosa tests ~ 4 km
Enduro tests ~ 2 km
1.aplī visi testi – iepazīšanās (bez laika kontroles)