Atbalstītāji


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sadarbības partneri: 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    Jau septiņus gadus Latvijas autosportisti ir piedalījušies 24 stundu izturības sacensībās, kas norisinās Francijā un Portugālē. Beidzot šāda veida sacīkstes nolemts rīkot arī Latvijā, pirmajā reizē risku samazinot līdz 6 stundu lielam izturības braucienam automašīnām un trīs stundām motocikliem un kvadricikliem. Sacensības notiks 8. oktobrī karjeru “Akmenscūciņas” un “DSG karjeri” teritorijā, Emburgā, Sidrabenes p., Ozolnieku n., Jelgavas rajonā un tās būs gan kā Latvijas atklātā rallija reida čempionāta 5. posms “6 H  - 2011”, gan kā atklātās sacensības “6 H kauss - 2011”, pie tam visa veida sporta automašīnām, tai skaitā sākot gan no trofi reida automašīnām līdz pat žiguļiem un bagijiem, sadalot tās piecās klasēs 2WD, 4WD, VAZ Historic Open, 4x4 T,N,R un trofi reida. 

   Paredzēts, ka džipi un trofi reida automašīnas veiks trasi, kuras garums plānots no 10 līdz 12 kilometriem, bet pārējām automašīnām apmēram 5 līdz 7 kilometrus. 
 
   Pēc brīvas izvēles katrā ekipāžā varēs startēt no viena līdz pat četriem pilotiem, pie tam to maiņu biežums būs atkarīgs no katras ekipāžas sacensību taktikas. 
 
   Sacensībās “3 H kauss – 2011” motobraucēju komandā startēt varēs no diviem līdz trīs pilotiem, kur braucēji tiks sadalīti četrās klasēs - MX Open, MX Hobija, MX Rallija, Kvadri Open. Interesanta spēkošanās var izvērsties starp endurokrosa un motokrosa braucējiem. Šobrīd grūti prognozēt kas spēs nobraukt vairāk apļus – ātrie motokrosisti, kuri maiņas veiks varbūt ik pēc 30 minūtēm, vai enduro braucēji, kuri pieraduši braukt divu stundu sacensības? To parādīs katras komandas pareizi izvēlēta taktika.
 
   Automašīnu sacensību Nolikumi un Pieteikšanās veidlapas publicētas www.laf.lv, www.crosscountry.lv lapās, www.4rati.lv, bet motociklu un kvadriciklu www.endurosports.lv. Visu  sacensību nolikumi un pieteikšanās veidlapas atrodamas www.autoeuro.lv sadaļā SPORTS.
 
Uzziņas pa tālruni 26427833 (Iveta) vai rakstot info@autoeuro.lv.
 
Aicināti visi interesenti, kuriem ir vēlēšanās izbaudīt īstu izbraukšanās prieku! 
 
Šobrīd notiek aktīva pieteikumu iesūtīšana, tāpēc atgādinām, ka dalības maksa ar atlaidēm ir spēkā līdz 03.10.2011.
 

 

Moto un kvadraciklu 3H brauciena NOLIKUMS ŠEIT>>

 

Moto un kvadraciklu PIETEIKUMA ANKETA ŠEIT>>