Atbalstītāji


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sadarbības partneri: 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Uzmanību visiem, kam patīk purvi, meži, smilšu pauguri un orientēšanās sports, š.g. 02. aprīlī, Ēdoles pagastā un tā apkārtnē norisināsies Latvijas čempionāta Piedzīvojumu Enduro pirmais posms. Piedzīvojumu enduro sacensību pamatā ir moto un velo sportistu orientēšanās apvidū, kartē atzīmētu punktu meklēšana, sarežģītu un fiziski smagu šķēršļu pārvarēšana.

 

Lai sacensības būtu interesantas, kā sportistiem, tā skatītājiem, ,,Ēdoles Pavasara’’ organizatori ir parūpējušies par kādu īpašu pārsteigumu: pirmo reizi Piedzīvojumu enduro čempionāts tiks organizēts kopā ar Latvijas Automobiļu Federācijas Trofi Reida čempionāta posmu ‘’Kurland Trophy 2011.’’

Pasākums tiek organizēts kā Off-road festivāls, kurā piedalīsies Piedzīvojumu enduro un off-road braucēji no 4 valstīm – Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Krievijas – kopā uz starta stāsies motocikli un automašīnas. Drošības apsvērumu dēļ katram čempionātam būs sava trase, bet vairākos trases posmos, dienas gaitā, pamīšus varēs redzēt abu sporta veidu pārstāvjus. 

Kopumā Off-road festivālā paredzēts Piedzīvojumu Enduro posms ar vairākiem speciālajiem uzdevumiem un Trofi Reids ar braukšanu pēc leģendas un pa lineāru maršrutu, braukšanu pa dubļu apli uz laiku, triāls smilšu karjerā un vēl daudz kas cits.

Līdz ar jaunās sezonas atnākšanu ir notikušas vairākas izmaiņas Piedzīvojumu enduro nolikumā un klašu iedalījumā. Sākot jau ar pirmo posmu braucējiem būs iespēja izvēlēties, kurās klasēs startēt: Latvijas čempionāta ieskaitē Sporta M (ar solo motocikliem) vai Sporta K (ar kvadracikliem) klasēs. LaMSF Kausa izcīņas ieskaitē Hobiju klasē (solo motocikli un kvadracikli kopā), Iesācēju vai Velo klasēs. Plašāku informāciju par jaunumiem skatieties sacensību un čempionāta nolikumos.

Ēdoles posma organizators Mārtiņš Sils, sacensību apvidu raksturoja, kā klasisku Kurzemes ainavu, ar masīviem priežu un egļu siliem, kas mijas ar purvainām pļavām un smilšu pauguriem. Speciālo uzdevumu paredzēts organizēt no Ēdoles netālajā grants karjerā, kurā tiks izveidota interesanta un gana sarežģīta trase. Pie tam trase tiks veidota tā, lai to spētu izbraukt arī Trofi Reida dalībnieki ar automašīnām, kuriem tas būs viens no triāla posmiem.  

Precīzāka informācija par ‘’Kurland Trophy 2011’’ norisi pieejamam mājas lapā: www.kurlandtrophy.lv

Sīkāka informācija par Piedzīvojumu Enduro norisi, nolikums ar precīzu dienas kārtību un reģistrēšanās sacīkstēm atrodama mājas lapas www.appasaule.lv sadaļā: SACĪKSTES >> PE ĒDOLES PAVASARIS 2011

 

Uz tikšanos purVā, kur būs reāls Moto seX!!!!