apBalkāni 2010

 Laikā no 26. jūlija līdz 8. augustam divi patraki Moto piedzīvojumu meklētāji – Zigmārs Brunavs un Jānis Trēziņš zem Moto Piedzīvojumu Kluba „apPasaule” karoga devās ekspedīcijā uz Balkānu kalnu valstīm, lai iepazītos ar visu to, kas mums no attāluma liekas svešs, un ņemot vērā neseno karu vēsmas – pat biedējošs.

Ekspedīcijas ideja radās no Mārtiņa Sila, kurš ar trešo piegājienu atgriežoties no Arābijas pussalas, Persijas un Kaukāza zemju apmeklējuma arī pa ceļam 3 dienas pievienojās šim Balkānu maršrutam.

13,5 dienās pa ceļiem, mazceļiem un arī neceļiem uz motocikliem nobraucām apm. 7400 km apmeklējot 15 valstis (Latviju ieskaitot), vairākas no tām pat 2-3 reizes. Kopumā sanācis veikt 21 robežšķēršošanu un vēl vienā „aplaužoties”

Viena mīksta riepa, viens iztecējis amortizators un sajūga cilindrs, aizlūzis dugas rāmis, pāris nevainīgi kritieni zem Merša un tāpat uz asfalta, un NEVIENS sodos nesamaksāts lats vai dinārs ;)

Zinot, ka daudzus interesē, kā tad ir gājis, drīzumā ceram iepublicēt ceļojuma aprakstu un arī kādu bildi.

Zigmārs

   

24.07.2010 Pievakarē pēc izdauzīšanas pa Grūzijas mazceļiem lietus mani pieveic Kutaisi.
23.07.2010 Kopā ar trim draugiem esmu sasniedzis Kazbeka (5033m) sniegoto virsotni un sākās ceļš mājup - nokapu 3km lejā uz Kazbegi ciemu, sežos uz mocīša un.. Braucien Kaukazs - Balkani - Gaizinš IR SĀCIES!